Velmi neradi jsme se na Domově mládeže loučili s našimi čtvrťáky. I přes nepřízeň počasí si všichni užili grilování, táborák a předávání dárků :-)
© 2026 Střední odborná škola sociální u Matky Boží Jihlava, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek, Staré stránky
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO